3 Nisan 2021 Cumartesi

Konut ve Ticari Boya Arasındaki 5 Fark

Bölgenizdeki profesyonel resim firmalarını ararken bir ara ticari ve konut boyama terimlerini fark etmiş olmalısınız. Birçok insan ikisi arasındaki farkı bilmiyor ve kafası karışıyor. İnsanlara aynı görünüyor, ancak yine de iki tür arasında bazı küçük değişiklikler var.

Bölgenizdeki profesyonel resim firmalarını ararken bir ara ticari ve konut boyama terimlerini fark etmiş olmalısınız. Birçok insan ikisi arasındaki farkı bilmiyor ve kafası karışıyor. İnsanlara aynı görünüyor, ancak yine de iki tür arasında bazı küçük değişiklikler var. Blog1

NeedpixResidential ressamlar genellikle ev boyama işlerini üstlenirken, ticari ressamlar ofisler, mağazalar, restoranlar, alışveriş merkezleri vb. Gibi daha geniş alanları ele alır. Aşağıdaki makalede, konut ve ticari boyama arasındaki bazı farklılıkları okuyacağız, böylece bilgi sahibi olursunuz ve onları kiralayabilirsiniz. Gelecekteki boyama ihtiyaçlarınız için doğru hizmet.Değişen Deneyim Genellikle, ticari ressamlar konutlardan daha fazla deneyime sahiptir. Bir evin odalarını boyamak daha az beceri gerektirir ve çalışır, ancak ticari olarak boyamak çok daha zordur. Tüm bir ressam ekibiyle ticari bir bina veya depoyu boyamak için çok zaman ve çaba harcanır. Dahası, her iki görevin de farklı gereksinimleri ve ihtiyaçları vardır.Ticari bir ressam daha uzun süre çalışma deneyimine sahip olmalı ve ticari bir binanın içini doğru bir şekilde boyamalıdır. Bununla birlikte, bir konut ressamı daha çok ev sahipleriyle konuşmaya ve resmi kendi ihtiyaçlarına göre yapmaya alışkındır. Evde boyama yaparken mobilyaları ve diğer değerli şeyleri korumak için eğitilmişlerdir.Kullanılan Boya ve Diğer Ekipmanlar Boyanması gereken alanın daha geniş olması nedeniyle ticari boya işlerinin tamamlanması çok zaman ve çaba gerektirir. Doğal olarak, ihtiyaç duyulan boya, astar ve diğer ekipman miktarı, normal ev boyama işinden daha yüksektir. Sadece boya miktarı değil, çalışan kişi sayısı ve harcanan zaman da yüksektir.İyi bir ticari boyama şirketi, yapılması gereken işi kontrol edecek ve bunun için size bir tahmin verecektir. Dahası, boyama firmasının daha iyi bildikleri için ihtiyaç duyulan malzeme sayısı ile ilgilenmesine izin vermek daha iyidir. Düşük miktarlarda satın alabilir ve daha sonra daha fazlasına ihtiyacınız olabilir. Ressamlar gereksinimler hakkında daha iyi bir fikre sahip olacak, bu yüzden onları dinlemek daha iyi olacaktır. İş için Gereken İşçi Sayısı Ticari ressamlar genellikle oteller, alışveriş merkezleri, apartmanlar vb. Gibi daha büyük ticari binalarda iş projeleri alır. daha çok insana ihtiyaç duymaktadır. Bu nedenle ticari boyama firmaları, boyama işini daha hızlı ve verimli bir şekilde tamamlamak için daha fazla işçi çalıştırmaktadır. Ticari resim, konut işleri için olduğundan çok daha fazla insan gerektirir. Konut ressamlarının daha az sayıda çalışanı vardır, çünkü bir evi boyamak için yeterlidir. Büyük bir ekibe ihtiyacınız olmayacak ve bir evdeki bazı odaları boyamak için 3 veya 4 ressam yeterli olacaktır. Konut alanı için yapılması gereken iş miktarı daha düşüktür ve daha az insan bunu yapabilir. Konut boyama projeleri, ticari projelere göre çok daha az zaman alır.

Sunulan hizmet çeşitleri ve iç cephe boya uygulama fiyatları boyama şirketlerinin çoğu sadece boya hizmeti vermektedir çünkü bir ev bundan daha fazlasını gerektirmez. Sonuç olarak, konut ressamları tarafından sağlanan sınırlı hizmetler vardır ve bunları uygun bir fiyata kiralayabilirsiniz. Ticari ressamlar tarafından sunulan birçok olanak ve hizmet olduğu için bu durum ticari ressamlar için geçerli değildir. Ticari ressamlar size kumlama, suni terbiye, döşeme kurulumları, elektrostatik boyama ve bununla birlikte çok daha fazla hizmet sunar. Çalışma alanınızı veya benzeri bir binayı yeniliyorsanız, boyamadan çok daha fazlasına ihtiyacınız olacak. Böylece ticari ressamlar çeşitli hizmetler sunar ve işiniz için gerekli olanları seçebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder