3 Nisan 2021 Cumartesi

10 DIY Kolay Ağaç İşleme Projesi

Fazladan bir gelir elde etmek çoğu insan için muazzam bir fark yaratabilir. Ahşap işçiliği konusunda bazı aletlere ve bilgiye sahipseniz, yaptıklarınızı satarak ekstra para kazanmaya başlayabilirsiniz. 

Ağaç işleri, sevdiğiniz şeyi yaptığınız için sizi ödüllendiren bir hobidir. Hatta bunu tam zamanlı bir iş haline getirebilir veya hafta sonları veya fazladan zamanınız olduğunda küçük bir yan hobi olarak tutabilirsiniz.

Ahşapla ilgili harika olan şey, onu satın alabilmeniz veya yenilikçi olabilmeniz ve etrafınızda sahip olabileceğiniz eski ahşap parçalarını rustik bir his için geri dönüştürebilmenizdir.

Şimdi merak edebilirsiniz, "Nereden başlamalıyım? Ve bugünlerde ne tür ağaç işleme projeleri iyi satıyor? " Pekala, biraz araştırma yaptık ve en çok satan on proje bulduk. Ve inşa etmek kolaydır. Öyleyse öğrenmek için okumaya devam edin.

Sizin için En Çok Satan 10 Ağaç İşleme Proje Fikri

Yapıp satabileceğiniz on ağaç işleme projesi:

Bebek Jimnastiği

Bebek jimnastiği, çevrimiçi mağazalarda oldukça popüler. Bir matkap, yörünge zımparası ve gönye testeresi ile inşa edebilirsiniz. Bu projede jotun iç cephe boya fiyatları gıda sınıfı boyalar kullandığınızdan emin olun veya bitirin. Bazı kişiler dübel üzerinde vida kullansa da gevşeyip düşebilirler. Bununla birlikte, ana dübelde küçük bir delik açıp ardından deliğe daha küçük bir dübel yapıştırabilirsiniz.

Bu projenin yapımı kolaydır. Ebeveynler en büyük çevrimiçi alışveriş yapanları oluşturduğundan, bebek jimnastiği satış yapmak için önemli bir projedir.

Ahşap Oyuncaklar

Plastiğin aksine, ahşap oyuncaklar daha uzun ömürlüdür. Ayrıca çocuk odasına veya çocuk yatak odasına yerleştirildiklerinde harika görünüyorlar. Ve asla modası geçmeyecekler.

Kamyonlar, arabalar, bebekler, tren setleri ve kuklalar gibi ahşap oyuncaklar iyi satıyor. Sadece renkli ve eğlenceli olduklarından emin olmanız gerekir. Üretimi de ucuzdur ve daha fazla kar elde etmek için onları daha büyük setler halinde satabilirsiniz.

Şaraplık

Şarap içmeyi seviyorsanız, bunun zevkli bir sanat olduğunu bilirsiniz. Ahşap şarap rafları yapabilir ve bunları, şişelerini saklamak için çekici ve sağlam bir yere ihtiyaç duyan diğer şarap severlere satabilirsiniz.

Oluşturması kolaydır ve başlamak için profesyonel olmanıza gerek yoktur. Bu proje için palet tahtasına, hurda tahtasına, çiviye, yapıştırıcıya veya vidaya ve benzersiz tasarımınıza ihtiyacınız olacak.

Mücevher kutusu

Mücevher kutusu, bayanların mücevherlerini ve hatıralarını saklamaları için vazgeçilmez bir öğedir. Bu proje kolaydır ve satışlardan iyi bir kazanç elde edebilirsiniz. Ahşap bir mücevher kutusu, normal bir plastik türünden daha fazlasını satar.

Bu projeye başlamak için bazı el aletlerine, palet tahtasına ve ahşap yapıştırıcısına ihtiyacınız olacak. Mücevher kutuları yaratma konseptini tam olarak anladığınızda, daha büyük saklama kutuları, sandıklar veya hatıra kutuları yapmaya başlayabilirsiniz.

Kutu Rafları

Ev sahipleri artık kutulu tasarımları dekorasyon olarak kullanıyor. Basit kareler ile dairenizin görünümünü dönüştürebilirsiniz. Tasarımlarınızı farklı şekillerde yapabilir ve satabilirsiniz. Çok yönlüdürler, ucuzdurlar ve istediğiniz boyuta büyütebilir veya küçültebilirsiniz.

Kutu rafları duvara veya yatağın, kanepenin veya masanın altına asabilirsiniz. Ayrıca tasarımı küçültebilir ve bunları tezgahlara ve masalara yerleştirebilirsiniz.

Başucu Telefon Yuvası

Telefonlarımız her zaman yanımızda bulunur ve çoğu insan telefonunu tutmak ve şarj etmek için bir yerleştirme istasyonuna veya telefon standına sahip olmak ister. Rustik bir tasarım, çekici bir stand detayı veya özel bir isim etiketi ekleyerek bu projeyi benzersiz hale getirebilirsiniz. Bu bağlantı istasyonu, telefon standınız ve diğer telefon aksesuarları için bir yer olarak ikiye katlanabilir.

Resim çerçeveleri

Herkes güzel anılar tutmayı sever ve resimler bunun anlamıdır. Bu rustik, el yapımı görünümü elde etmek için çiftlik evi resim çerçeveleri yapabilirsiniz. Bunları yapmak için çok fazla araca ihtiyacınız yok. Karşılaşabileceğiniz tek zorluk birkaç tasarım oluşturmaktır, böylece çerçeveleriniz benzersiz olacaktır.

Sehpa

Ahşap işçiliği konusunda daha tecrübeliyseniz, becerilerinizi sergilemek ve bu mobilyadan biraz para kazanmak isteyebilirsiniz. Bir sehpa, yapımı en kolay mobilya parçalarından biridir. Karmaşık bir tasarıma veya masa ayaklı basit, düz bir tabana sahip olabilirsiniz.

Ek olarak, yüksek bir fiyata satmak istiyorsanız, daha büyük sehpalar veya ayakkabı rafı ve komodin gibi başka mobilyalar yapmayı düşünebilirsiniz.

Yüzer Raflar

Yüzer raflar, size biraz yer kazandırabilecek heyecan verici ahşap işleme projeleridir. Bunları duvarlara sabitleyebilirsiniz ve her katman için yalnızca tek bir tahtaya ihtiyacınız vardır. Dairenize yerleştirildiklerinde odak noktası olmayacaklar, bu yüzden muhteşem dekorunuza hakim olacaklarını düşünmeyin.

Tek bir tahtadan yapıldıkları için odanın herhangi bir yerine yerleştirebilirsiniz. Merdiven boşluklarına asabilir veya köşe rafı olarak hizmet verebilirsiniz. Ayrıca bunları çevrimiçi yapabilir ve satabilirsiniz.

Ahşap Paspas

Bu proje masanız veya duvarınız için değil. Kesinlikle zemin içindir; evinize hoş geldiniz. Bu paspayı farklı kalaslar ve hurda ahşaplarla yapabilirsiniz. Dışarıda bırakmayı planlıyorsanız, işiniz bittiğinde tahtayı tedavi ettiğinizden emin olun.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder