24 Eylül 2020 Perşembe

Ön Sundurma Dekorasyon Fikirleri

Bu sonbahar her zamankinden biraz farklı olabilir - şeker mi şaka mı yoksa Cadılar Bayramı blok partileri, sınırlı (eğer varsa) futbol kuyrukları ve kendi bahçenizi seçen kalabalık yok. Ancak, bu 12 ön sundurma sonbahar dekorasyon fikirleriyle sezonun renkli ruhunu kucaklayabilirsiniz.

Mevsime Kadar Tebeşir

Kara tahta boyanızı çıkarın ve yıl boyunca kullanabileceğiniz bir ön sundurma yazı tahtası yapın. Beyaz bir resim çerçevesi çekin, uygun kesilmiş bir kontrplak parçasını kara tahta boyasıyla boyayın ve işte size büyüleyici, özel tasarlanmış bir arduvazınız var. Tamamen dışarı çıkmak istiyorsanız, balkabağınızı beyaza boyayın ve sandalyelerinizi siyah beyaz yastıklarla süsleyin. Artık bir temanız var.

Ön Kapıyı Boya

Bazı yıllar dekorasyon bizim ötemizde ve eğer bir yıl olsaydı bu olurdu. Ve hey, verandaya biraz balkabağı koyup bir gün çağırabilirsin. Kesinlikle yargılamıyoruz. Ancak bir hafta sonu soğuk sonbahar havasından yararlanın ve ön kapınızı su bazlı iç cephe boya fiyatları ile şık ve yeni bir renge boyayın. Ruh halinizi yükseltecek, evinizin çekiciliğini artıracak ve kapınız, kış mevsimine karşı koymaya hazır olacak.

Renk Şemanızı Koordine Edin

Düşüş kapısı dekorunuzu planlarken yaprak çelengi klasik bir seçenektir. Bu yıl bir çelenk ararken renk düzeninizi düşünün. Bu combo'nun bu kadar dikkat çekici olmasının bir nedeni, mavi ve turuncunun renk çarkında karşılıklı olmalarıdır. Google "renk çemberi" yoksa, sonbahar sundurma dekorunuza nasıl yeni bir soluk getireceğiniz konusunda fikir edinin. Veya, zaten aşırı yüklenmiş bir yıl için bu çok fazlaysa, bir sırrı paylaşacağız: Turuncu bir çelenk, siyah, beyaz, gri ve yeşil kapıları da sallayacaktır.

Patlayan Kepenklere Git

Ön kapılar gibi, panjurlar da bazen yeni bir boya tabakasına ihtiyaç duyar. Sonbahar, boyamak için mükemmel bir mevsimdir; günler hala sıcaktır, ancak daha az nemlidir, bu nedenle boya hızla kurur. Profesyonel ipucu: Bir evi boyarken 60-30-10 renk şemasını izleyin. Tarla renginiz için yüzde 60, kırpma için yüzde 30 ve vurgular için yüzde 10 kullanın. Bu durumda, altın alan rengi, beyaz kaplama ve deniz mavisi panjurlarla güzel bir şekilde dengelenmiştir.

Sandalyelerinizi Ön Kapınızla Eşleştirin

2020'nin bize getirdiği bir hediye, evde geçirilen zamandır (evde çok fazla zaman). Bu, daha önce vaktimiz olmayan birçok görevi üstlenmemize izin verir. Sundurma sandalyelerinize bakmayalı uzun zaman olduysa, şimdi onlara bakmak için harika bir zaman. Biraz eskimiş görünüyorlar mı? Yeni bir kat boya bunu düzeltir. Ve yukarıdaki sundurmada olduğu gibi, bunları ön kapı ile eşleştirmek, evinize canlı ve bir araya getirilmiş bir görünüm kazandırır.

Ürkütücü-Eğlenceli Bir Tabut Yapın

Cadılar Bayramı dekorunuzda biraz tuhaflık mı arıyorsunuz? Amatör ağaç işçileri bile bu projeyi yönetebilir. Ürkütücü bir karikatür tabut şeklinde bir parça kontrplak kesin. Sonra onu kara tahta boyayla boyayın ve üzerine All Hallow’s Eve için bir mesaj yazın.

Dairenizin Balkonunu Süsleyin

Apartman verandaları da biraz sevgi almalı. Kompleksinizin muhtemelen boyamaya karşı kuralları olsa da, halınızı parlak, mutlu bir renk için değiştirebilir, sundurma raylarınızdan biraz yaprak geçirebilir ve sonbahar dekorasyonlarını koridor dolabından çekebilirsiniz.

Eski Bir Rafı Yeniden Düzenleyin

Garajda toz toplayan eski rafı biliyor musun? Çiçek tutmak ve sonbahar dekoru için mükemmeldir. Sevdiğiniz vintage görünüm için biraz tebeşir boyasıyla süsleyin.

Tahta Sandık Şablonu

Sonbaharda hasadı ahşaptan yapılmış bir sandıkla kutlayın. El ile veya basit bir mektup kalıbıyla harflerin üzerini boyamak kolaydır. Kasayı hava şartlarından korumak ve sızdırmaz hale getirmek için hızlı bir kat şeffaf vernik verin.

Ön Kapıyı Güldür

Bu ön kapının gülüşü tatlı bir şekilde ürkütücü görünebilir, ama yapmak hiç de korkutucu değildi. Siyah inşaat kağıdından bir yüz kesin ve kapıya bantlayın. Kolay, eğlenceli ve kişiliğe sahip.

Paleti Kabaklara Çevirin

Dekupaj testeresi konusunda becerikliyseniz, boyalı tahta balkabaklarını deneyin. (Bunu üç kez hızlı söyleyin.) Çit panellerinden veya ahşap paletlerden kesilmiş ve Day-Glo turuncuya boyanmış bu balkabakları, saksı bitkilerini ve diğer eğlenceli sonbahar dekorlarını tutmak için yerleşik raflara sahiptir. Ve daha da iyisi, gelecek yıl saklanabilir ve tekrar kullanılabilir.

Bahçe Aletini Açıklama Parçasına Dönüştürün

Büyük bir ön verandanız varsa, eski bir bahçe aletini - eski bir el arabası, antika bir araba ya da hatta bir bisiklet sepeti - mini balkabağından çiçek saksılarına kadar sonbahar dekoruyla doldurun. İşin püf noktası, malzemelerinizi (bitkiler, paspas ve bahçe aletleri) karıştırmak ve renklerinizi koordine etmektir, böylece birbirlerini güzel bir şekilde tamamlarlar.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder