24 Eylül 2020 Perşembe

Lüks Ana Banyo Boya Fikirleri

Lüks bir ana banyoya sahip olmanın en güzel yanı, bir kol ve bir bacağa mal olmasının gerekmemesidir.

Çoğu banyo, hatta ana banyolar oldukça küçüktür. Özellikle evinizdeki diğer odalarla karşılaştırıldığında. Bu, küçük ve küçük değişikliklerle bile büyük bir etki yaratabileceğiniz anlamına gelir. En hassas ayrıntıların bile fark edileceği kesindir.

Kusursuz boya rengini, zarif ve güzel karoları, pelüş, rahat havlu ve kilimleri özenle seçerek, bütçeniz ne olursa olsun, en lüks ana banyo fikirlerinizi evinizde hayata geçirirsiniz! Bazı banyo boyası fikirleri için okumaya devam edin!

Boya Renkleri

Bazı insanların banyolarının duvarlarını parlak, canlı renklerle veya morlar ve siyahlar gibi derin tonlarla boyadıkları bilinmesine rağmen, gerçekten lüks bir banyo bir dinlenme ve rahatlama yeridir. Bu nedenle, en iyi boya rengi seçenekleri nötr veya yumuşak pastel maviler ve yeşillerdir.

Pastel renk düzeni havalı ve ferahlatıcıdır; uzun ve zor bir günün ardından yeniden canlanmış hissetmek isteyenler için mükemmel bir renktir. Bu renk aynı zamanda kumlu bejlerle (ahşap zemin gibi) ve yumuşak beyazlarla güzel bir şekilde eşleşerek, ada vahası estetiğinden ilham alan ev sahipleri için ortak bir seçimdir.

Maviler taze ve parlak olabilir, kristal berraklığında akıntıları ve bulutsuz yaz gökyüzünü çağrıştırabilir. Bu renge boyanmış bir banyoda tamamen rahat hissetmemek zor olurdu. Aynı zamanda bir şekilde rahat ve zarif; Basit bir banyoda kullanılacak kadar çok yönlü veya daha lüks bir alanda parlak karo, parlak metaller ve dekoratif aynalarla eşleştirilebilir.

Zarafet için çabalarken saf beyazla asla yanlış gidemezsin. Bu renk konuklara temiz çarşafları ve rahat havluları hatırlatacak ve spa benzeri bir ambiyans yaratacaktır; gerçekten yenilenmiş hissedebilecekleri bir yer. Pencerelerden gelen doğal ışıkla birleştiğinde, bir ana banyoyu gerçekten lüks bir yer gibi hissettirebilir.

Döşeme

Yukarıdaki silikonlu iç cephe boyası renklerinin en güzel yanı, genellikle karo ile eşleştirilmelerinin oldukça kolay olmasıdır. Ancak yumuşak duvarlar, yumuşak zeminleri hak eder. Tezgahlarda da iyi sonuç veren seramik veya porselen beyaz karo zeminleri deneyin. Okyanus dalgası şeklinde düzenlenmiş duş kabininde son derece popüler mavi cam karoları deneyin veya üstte ve altta yeşil veya mavi seramik veya camla döşenmiş iki tonlu bir duvar boyası oluşturun.

Maceraperest hissediyorsanız ve iç mimar kaslarınızı esnetmek istiyorsanız, banyonuzun tadilatında mozaik fayans kullanmayı düşünebilirsiniz.

Lüks Dekor

Lüks ana banyo fikirleri söz konusu olduğunda, dekor gerçekten tüm farkı yaratabilecek şeydir. Her yerde saf beyaz, yumuşak, pelüş havlular kullanmak, spa benzeri estetiğe katkıda bulunur. Sarın ve lavabonun altındaki hasır sepetlere koyun ya da cam cepheli bir dolaba yerleştirin. Konukların ayaklarının içine girmesi için yere kalın yünden yapılmış flokati alan kilimlerini serpin ve sadece en iyi duş perdelerini asın.

Taze çarşaflar veya okaliptüs gibi kokan mumlar bile var. Bunları küvet güvertesinde veya tezgah üzerinde aydınlatmak için düzenleyin ve dinlenme istasyonunuzu yeni bir seviyeye getirin. Lavanta, gül, kehribar veya yaseminden elde edilen birkaç damla uçucu yağ, difüzörde ısıtıldığında tüm odayı doldurabilir.

Orkideler ve diğer canlı bitkiler, banyonun sıcaklığına ve nemine bayılır. Onları makyaj masasına koyarak zorunlu kılın.

Aydınlatma armatürleri de banyo tasarımında büyük rol oynar. Küçük banyolarda veya pudra odalarında gerçekten çok eğlenebilir ve diğer ev dekorlarından daha fazla risk alabilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder