24 Eylül 2020 Perşembe

Ev Boyama Maliyeti

Uygun bir fiyata güvenilir, yerel, profesyonel bir ev boyacısı için en iyi seçeneği mi arıyorsunuz? Doğru yere geldiniz! Paintzen, profesyonel ressamları araştırma, birden çok tahmini inceleme ve gizli maliyetler konusunda endişelenme işlerini yapılacaklar listenizden kaldırır! Paintzen'in ev boyama maliyetine yaklaşımı hakkında daha fazla bilgi edinin.

1. Şeffaf Alıntılar

Çevrimiçi teklif verme teknolojimiz aracılığıyla tamamen şeffaf teklifler sunuyoruz. Bunu başka hiçbir yerde bulamayacaksın!

2. Tahmin Yok

Asla 'tahminler' sağlamıyoruz, sadece kesin alıntılar yapıyoruz. Projeniz bize doğru anlatıldığı sürece, teklifiniz ödediğiniz kadardır.

3. Gizli Ücret Yok

Paintzen, tekliflerimizi kapsamlı ve şeffaf iş emirleriyle sunar. İsterseniz boyanın yanı sıra size kolaylık sağlamak için sarf malzemeleri, vergi ve bahşişi de içerir. Gizli ücret yok!

4. Temel Hazırlık

Temel hazırlık için ekstra ücret almıyoruz. Küçük çivi deliklerinin macunlanması ve zımparalanması, zeminlerin ve mobilyaların kaplanması, elektrik prizlerinin ve aydınlatma armatürlerinin etrafının bantlanması ve boya projesinden sonra boya kalıntılarının / malzemelerin temizlenmesi dahildir.

5. Kapsamlı Teklifler

İsterseniz iş kapsamınıza trim, pervaz, kapı kasaları ve kapılar ekleyebiliriz. Bu şekilde, ne elde ettiğinizi tam olarak bilirsiniz.

6. Kapsama Göre Fiyat

Saat başı değil dış cephe boya fiyatları ve iç cephe için proje kapsamında ücretlendiriyoruz. Herhangi bir nedenle, işleri mükemmelleştirmek için tahmin edilenden daha uzun süre kalmamız gerekirse, fazladan ücret talep etmeyeceğiz! Planladığımızdan daha erken bitirirsek, para iadesi yapmayız - ancak müşterilerimizin kendilerine biraz zaman ayırabilmelerini umuyoruz!

7. Ücretsiz Danışma

Son boya seçiminizden tamamen memnun kalmanıza yardımcı olmak için ücretsiz renk danışmanlığı ve renk örneği örneklemesinin yanı sıra ücretsiz dijital ilham araçları sunuyoruz.

8. Tasarruf Bulun

Sürekli olarak promosyonlar ve tasarruflar sunuyoruz! İşte güncel promosyonlarımız ve satışlarımız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder