29 Eylül 2020 Salı

Enjekte İzolasyon

Sprey köpük yalıtımını seçmeniz için 7 neden

Ancak bu tür bir yalıtımı kullanmanın başka ne gibi avantajları vardır?

1. Dinamik yalıtım

Sprey köpüğün en büyük avantajlarından biri, ne kadar garip olursa olsun tüm boşlukları dinamik olarak kapatmak için temas halinde genişlemesidir. Bu, geleneksel yalıtımın geride bırakabileceği boşluklar olmadan tam bir sızdırmazlık sağladığı anlamına gelir.

2. Büyük enerji tasarrufu

Çoğu ev sahibi, her ay enerji faturalarında biraz para biriktirmeyi çok ister. Sprey köpük yalıtımı kullanmak, enerji kullanımınızı ve evinizdeki sıcaklığı düzenleyerek ona harcadığınız parayı azalttığı için burada yardımcı olur.

3. Yerden tasarruf sağlayan çözüm

Bu yalıtımı kullanarak ne kadar yerden tasarruf edebileceğinize şaşıracaksınız. Tavan hattınıza eklendiğinde, 10 inç'e kadar daha fazla çatı katı depolama alanı elde edebilir ve hatta alanı başka bir odaya dönüştürebilirsiniz.

4. Hava filtrelemesini durdurur

Soğuk havanın geldiği ve sıcak havanın kaçtığı alanlarınız varsa, bu genel yalıtımınız için zayıftır. Sprey köpük, hava filtrelemesini azaltmak ve evinizin daha sıcak kalmasına yardımcı olmak için harikadır.

5. Daha sağlıklı yaşam

Astım gibi hastalıklardan muzdarip birçok insan, bu yalıtım uygulandıktan sonra genellikle daha iyi hisseder. Sprey köpük, istanbul mantolama mülke tam bir sızdırmazlık sağladığından, havadaki kirleticilerin sorunlara neden olmasını önler.

6. Zor

Evinizi izole ettiğinizde uzun süre dayanacak bir şey kullanmak istersiniz. Sprey köpük izolasyonu, sert ve dayanıklı olduğu için mükemmel bir seçenektir.

7. Gezegen için iyidir

Faturalarınızı azaltmaya yardımcı olmanın yanı sıra, sprey köpük çatı yalıtımı da gezegeni kurtarmaya yardımcı olacaktır. Daha az enerji kullanacağınız için, çevrenizdeki dünya üzerinde daha az etkiye sahip olacaksınız.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder