15 Mart 2020 Pazar

Sprey Köpük Yalıtımının Faydaları

İcynene Sprey Köpük Uygulanabilir mi?
İcynene, bir özelliği sıcak ve korumalı tutmak için güçlü bir bariyer oluşturan düşük yoğunluklu bir sprey köpük yalıtımdır. Uygulandığında, sprey köpüğü maksimum hacmini sağlamak için boşlukları doldurarak orijinal hacminin 100 katına kadar genişler. Daha sonra katılaşarak büzülme veya bozulma olasılığını önler.

Lisanslı personelimiz hem ev hem de ticari mülklere uygulayabileceğinden, hem ev sahipleri hem de işletmeler için mükemmel bir yalıtım seçeneğidir. İcynene sprey köpük yalıtımı, aşağıdakiler dahil olmak üzere çok çeşitli yüzeylerde kullanılabilir:

Çatı
Katlar
tavanlar
Duvarlar

Tarama alanları ve daha fazlası
Mülkün yaşı veya boyutundan bağımsız olarak, İcynene sprey köpük yalıtımı sonsuz sayıda fayda sağlayacaktır. İcynene sprey köpük yalıtımının evsel ve ticari özelliklere nasıl fayda sağlayabileceği hakkında daha fazla bilgi edinin.

Müşterilerimizin Icynene sprey köpük yalıtımından ve sunduğu faydalardan en iyi şekilde faydalanmalarını istiyoruz, bu yüzden onu yere değil çatı hattına monte etmenizi öneririz. Bina iyi yalıtılmış olacağından ve çatı bölgenizdeki kullanılabilir depolama alanı etkilenmeyeceğinden bu pratik bir çözümdür.

İcynene Sprey Köpük Evime Ne Sunabilir?
Ürün, genişlemeden önce uygulandığı alanın şekline kalıplandıkça, İcynene sprey köpüğü her boşluğu doldurur ve hava sızmasını ve soğuk hava akımlarını önler. Bu, mülkünüzü yıl boyunca sıcak ve sabit bir sıcaklıkta tutmaya yardımcı olacaktır.

İcynene sprey köpük yalıtımı alerjenleri binadan uzak tutarak havadaki kirleticilerin ve tozun neden olduğu hastalık olasılığını azaltır. Müşterilerimizin çoğu, Icynene sprey köpük dış cephe ısı yalıtımı yatırım yaptıktan sonra mülkteki iç mekan hava kalitesini önemli ölçüde iyileştirdiğinden genel sağlıklarında bir iyileşme fark ettiler.

İcynene sprey köpük yalıtımının seçilmesi, evdeki kemirgen ve zararlıların şansını azaltacaktır. Zararlılar İcynene sprey köpüğünü yuvaları için bir temel olarak kullanamaz, bu da istenmeyen konuklar için büyük bir caydırıcıdır.

İcynene sprey köpük yalıtımının diğer faydaları şunları içerir:

Nem azalır
Küflenme olasılığının azalması
Mülkiyetin kışın sıcak, yazın serin kalmasını sağlar
Mülkün yapısını destekler
Gürültü yalıtımı
Liverpool, Coventry ve Carlisle da dahil olmak üzere ülkenin dört bir yanındaki kasaba ve şehirlerde son derece memnun müşteri geçmişine sahibiz. Sadece nerede olduğunuzu bize bildirin ve güler yüzlü personelimiz size yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder