5 Kasım 2019 Salı

Çelik: Ev Sahipleri İçin Yeni Çevre Dostu Eğilim

Çelik, günümüzün ekonomik açıdan akıllı ve çevre dostu ev alıcıları için giderek daha popüler bir trend haline geldi. Özellikle rüya evlerini sıfırdan inşa etmek isteyenler için. Depolar, depolama birimleri ve endüstriyel tesisler gibi çelik yapılar düşündüğünüzde, çelik konut fikrini anlamak veya çelik yapı malzemeleri kullanmak zor olabilir. Ancak, bugünün ev sahipleri için giderek daha güvenli, daha güvenli ve verimli bir seçenek haline geliyor. İşte nedeni:

Evinizde Hissedeceğiniz Hisseler

Çelik ev yapımında kullanılan daha popüler bir yapı malzemesi haline geldikçe, tüketiciler tasarım yeteneklerinin esnekliğini ve çok yönlülüğünü görebilirler. Önceden imal edilmiş bir çelik ev seçmeyi ya da sadece ev inşa işlemi sırasında bir birincil malzeme olarak çeliği kullanıp kullanmadığını, ev sahipleri konut planı uzmanları ile çalışabilir ve Monster House Plans gibi ekipleri ideal evi dış cepheden kat planına bir araya getirmek için tasarlayabilirler. iç dizayn. Buldukları şey, geleneksel bir ev ya da daha modern ve benzersiz bir düzenle ilgilenip ilgilenmedikleri, başarılabileceği.

Çevre dostu

Karbon ayakizini azaltmak isteyen ev sahipleri için, ev yapılarının çerçevelerinde, dış kısımlarında ve / veya iç kısımlarında çelik gibi daha sürdürülebilir malzemeler kullanmak, tam da bunu yapmalarına yardımcı olmaktadır. Çelik, sadece ev sahiplerinin inşaat malzemelerinin maliyetini düşüren yüksek oranda geri dönüştürülebilir değildir. Dayanıklılığı, ısı kaybını azaltmaya ve paradan tasarruf etmeye yardımcı olan daha kalın bir izolasyona dayanabilmesini sağlar.

Çevresel direnci paslanmaz çelik fiyatları yapı malzemelerinin umutlu ev sahipleri için popüler bir seçenek haline gelmesinin bir başka nedenidir. Çelik nemi emmediğinden, küf oluşumunun gelişmesine izin vermez ve çürümez. Steel’in dayanıklılığı ayrıca kar fırtınası, sel ve hatta deprem gibi aşırı hava koşullarına dayanıklı olmasını sağlar. Öngörülemeyen durumlarda bile, evinizin fırtınaya dayanabileceği konusunda rahat olması, özellikle ağır su basması ve depremlerin meydana geldiği bölgelerde yaşayanlar için bir rahatlamadır. Bir çelik ev esasen ev sahibi ve sel sigortası size para kazandırabilir.

Son derece güvenli

Bir evin güvenli cennet olması gerekiyordu. Evinizi inşa etmek için çelik yapı malzemeleri kullandığınızda, ekstra bir güvenlik katmanına yatırım yapıyorsunuzdur. Çelik çerçeve doğrudan toprağa monte edilir. Şimşek evin sonuna kadar çarptığında, çelik sizin ve mülkünüzün güvende kalmasını sağlamak için akıntıları zemine (güvenle) yönlendirebilir. Çelik çerçeveli bir ev, evdeki hatalı veya eski kablolardan kaynaklanan elektrik kaçağını da yönlendirecektir. Son olarak, evin alev alması durumunda aleve yakıt eklemeyeceği yanıcı değildir. Bu, elbette, ev sahibinin sigortasında indirim almak isteyen bireyler için başka bir artı.

Evinizi İnşa Etmek İçin Hızlı Kılavuz

Çelik çerçeve veya inşaat malzemeleri kullanarak inşa edilmiş bir ev sahibi olmakla ilgileniyorsanız, atmak istediğiniz adımlar hakkında genel bir fikir.

Finansmanınızı Düzenlemeye Alın - Herhangi bir evi satın almak gibi, iyi bir kredi geçmişine sahip olmanız gerekir. Bu nedenle, temizlenmesi gereken bir şey olup olmadığını görmek için kredi raporunuzu gözden geçirerek başlayın. İdeal olarak, iyi ödeme geçmişi, suçlu birkaç hesap ve% 30'un altındaki bir borç / gelir oranına sahip bir rekor ile 650 veya daha yüksek bir seviyeye sahip olmak istiyorsunuz.

Ön Onay Alın - Bir sonraki adım, bir ipotek için ön onay vermeyi isteyen bir ipotek hizmetçisi bulmaktır. Bununla birlikte, geleneksel bir ipotek yerine, bir arazi ve ev inşaatı teklifi aramanız gerekecektir. Ev inşaatçılar maliyetini de karşılamak için.

İnşaatçılar Arama - Ön onayınızı aldıktan sonra, doğru inşaatçıları aramaya hazırsınız. Tam hizmet veren bir şirket bulmaya çalışın, böylece iş tamamlanıncaya kadar bir kuruluşla çalışabilirsiniz.

Arazi Ara - Bir inşaatçınız var, şimdi evinizi inşa etmekle en çok ilgilendiğiniz bölgedeki boş alanları aramaya hazırsınız.

Bir Kat Planı ve Tasarım Öğeleri Seçin - İşte eğlenceli bölüm. Aslında yeni evinizin düzeni ve tasarımı üzerinde çalışıyor. İhtiyaçlarınıza en iyi şekilde uyan dış ve iç mekanı bulmak için inşaatçılar ve tasarım ekibi ile birlikte çalışacaksınız.

Finansman ve İzin Alın - Yapılması gerekenler listesinin sonunda, inşaat kredisi için kesin onay almak üzere inşaat sözleşmelerini bankaya götürmek gerekir. Daha sonra, inşaat başlamadan önce gerekli inşaat ruhsatları için evraklar gönderilir.

Yukarıda belirtilen tüm faydalarla, çelik talebinin gelecek yıla kadar iki katına çıkması beklenmiyor. Ana yapı malzemesi olarak çelik kullanarak bir ev tasarlamak isteyenlere, başlamak için yukarıdaki işlemi kullanın.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder