5 Haziran 2018 Salı

Kauçuk Spor Zemin Kaplama

BVTflex yer döşemeleri, yaralanmalardan ve düşmelerden kaynaklanan eklem yaralanmalarını önlemek için darbeye dayanıklı yüzeyler sağlamak üzere tasarlanmıştır. Kauçuk spor zemin kaplamaları kauçuk ve poliüretandan imal edilmiş olup esnek ve dayanıklı zemin gerektiren heryer için idealdir.
BVTflex Mevcut

Parklar
Spor ve eğlence parkları
Oyun Alanı
İşyeri girişleri
Golf kulüpleri
Fitness merkezleri
Eğitim merkezleri
Kayak merkezleri
atölyeler
Garajlar
Fuar
saunalar
Havuzlar
Otoparklar
Tenis kortları
Koşu parkurları
Her yerde esneklik gerekli

Oyun alanları ve bahçeler artık daha güvenli ve çekici. Yeni ürünlerimizle oyun alanlarını ve bahçeleri kapsıyoruz. BVTflex (rubber floor covering), geri dönüştürülmüş malzemeden farklı katmanlar, tipler ve renklerde üretilmiştir. Kırmızı ve yeşil renkler genellikle tercih edilir.

BVTflex, oyun ve yürüyüş alanları için idealdir ve şu anda yaygın olarak kullanılmaktadır. Esnekliği, şok emiciliği, çocuk yaralanmalarını önler ve doğal olarak güvenlidir. Kalınlık oyun gruplarının ağırlığına bağlı olarak 30mm ile 90mm arasında değişmektedir. BVVFlex EN standartlarına göre TÜV tarafından test edilmiştir. Uygulaması kolay ve hızlıdır. Özel kilit sistemi ile beton ve sıkıştırılmış yüzeylere uygulanabilir. Farklı tasarımlar oluşturmak için farklı renkler uygulanabilir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder