5 Haziran 2018 Salı

iQ Optima Acoustic

Tüm ihtiyaçlarınızı karşılayacak renk uyumlu bir seri

Son kullanıcıların genel şikayetlerinden biri, binaların bitişiğindeki binalardan gelen gürültü kirliliğidir. Daha iyi ses konforu, sıkça bahsedilen bir gereksinimdir. Kötü toprak kaplama koşulları, vücudun üzerinde basınç oluşturabilir. Günümüzde, iyi bir iç ortam, konfor ve yürüme kolaylığı rahatlığını kapsamaktadır.

iQ Optima Acoustic, ekstra konfor ve pozitif ses değerleri sağlayan özel bir zemin kaplamasıdır. Artan ayak konforu ve 16dB ile ses iletimini azaltma, bu ürünün okul koridorları, bakım evleri ve gürültünün azaltılması gereken diğer sağlık alanları için mükemmel bir seçim olmasını sağlar.

Döşeme malzemesi, ses iletimini azaltmak için köpükten yapılmış bir iç tabakaya sahiptir. Bu iç tabaka aynı zamanda elektrifikasyonu emer ve insanların eklemleri ve sırtları üzerindeki basıncı azaltır.

iQ Optima Acoustic, iQ Granite ailesinin bir parçasıdır ve Optima serisinden 12 renge sahiptir. Aşınma direnci, düşük bakım ve yaşam döngüsü maliyetleri açısından iQ Optima ile aynı önemli avantajları sunar. Akustik açıdan zorlu alanların performanslarından mimarlara ve tasarımcılara kadar ve yer kaplama malzemeleri fiyatları ödün vermeyen çözümler yaratabilir.

16dB'de ses azaltma ve ayak konforu

İQ Optima serisinden 12 renk

iQ Benzersiz kat yenileme özelliği

Piyasadaki en iyi yaşam döngüsü maliyeti 

VOC miktarı ölçülebilir seviyenin altında ve ftalat içermez 

% 100 geri dönüştürülebilirHiç yorum yok:

Yorum Gönder