26 Haziran 2018 Salı

iD INSPİRATİON LOOSE-LAY

MALİYET-ETKİLİ ÇÖZÜMLERİ SAĞLAYAN HIZLI VE KOLAY UYGULAMA

iD Inspiration Loose-Lay, diğer modüler vinil ürünlerden 3 kat daha hızlı montaj özelliğine sahip, hızlı kurulum gerektiren mağazalar, restoranlar, mağazalar ve restoranlar gibi yerlerde yenileme projeleri için ideal bir çözümdür. Tesislerde kat yenileme işleminin bir gecede tamamlanmasını sağlar. Herhangi bir ön hazırlık gerektirmez, pürüzlü yüzeyleri emer ve kendinden yapışkanlı tabanı sayesinde tutkal gerektirmez, böylece malzeme ve işçilik maliyetini azaltır. Kendinden yapışkanlı benzersiz bir balıksırtı kaymaz taban yapısına sahiptir. Bu özel dokulu taban sayesinde ürün mükemmel boyutsal stabilite sağlamak için zemine mükemmel şekilde yapışır. Diğer kendinden yapışkanlı kat kat ürünlerle karşılaştırıldığında 3 kat daha güçlü bir yapıştırıcıya sahiptir. Diğer hizmetimiz olan epoksi zemin kaplama özellikleri hakkında bilgi almak için tıklayınız. iD Inspiration Loose-Lay, uzun yıllar kalıcı bir zemin malzemesi olarak güvenle kullanılabilir.

Söküldüğünde, kolayca çıkarılabilen ve hasar görmüş bir şerit diğer şeritlerin çıkarılması veya değiştirilmesi gerekmeden kaldırılabilir, böylece yenileme projelerine hız ve maliyet avantajı sağlanabilir.

SEÇİLEN RENKLER VE TASARIM SERİSİ


iD Inspirasyon Gevşek-19, 3 tanesi ahşap, 3'ü taş olmak üzere 22 desenden oluşmakta olup, karo ve şerit boyutlarında üretilmektedir. Bireysel ve müşteriye özel tasarım ve dekorasyonlar için renkleri ve desenleri karıştırmak ve ürünleri farklı formatlarda bir araya getirmek mümkündür. Son rötuşlar geniş bir aksesuar yelpazesi ve rampa, süpürgeleme dönüş noktalarının mükemmel görünümü ile birlikte gelir.

ÜSTÜN PERFORMANS VE DÜŞÜK BAKIM MALİYETİ

0,55 mm aşınma tabakası ile, iD Inspiration Loose-Lay çok güçlü ve kalıcı bir üründür ve yoğun trafiğe maruz kalan alanlar için son derece uygundur. Tarkett'in eşsiz TopClean XP yüzey koruması, yoğun trafiğe karşı direnci artırır, bakım maliyetlerini azaltır ve bakım işlemlerini kolaylaştırır, ömür boyu parlatma ve fırçalama, su ve deterjan ve kimyasal kullanımını azaltır.

KULLANICI DOSTU ÜRÜN

iD İlham Gevşek katmanlı,% 100 geri dönüştürülebilirdir ve çevre için iki önemli yeniliği içerir. Avrupa standartlarına göre 10 kat daha düşük bir VOC oranı ile en iyi iç mekan hava kalitesini sunar. Ftalat içermez.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder