27 Ocak 2018 Cumartesi

İç Mekan Zemin Kaplama Malzemeleri

Genel olarak, zemin kaplama malzemesi bir evin dekorasyonunda ilktir. Görünüm ve malzeme rengi ne kadar önemli olursa, malzemenin teknik özellikleri o kadar önemlidir. Evimiz üzerindeki en büyük etkiyi düşünün ve zemini zemine katın. Bunun için malzeme sağlam olmalıdır. Mevcut döşemenizi değiştirecekseniz, lütfen malzeme mukavemetini ve özelliklerini kontrol edin. Bu dayanıklılığa göre görünüm ve maliyete göre bir malzeme seçin.  Zemin kaplama malzemeleri fiyatları kullanılacak malzemenin ve uygulama yapılacak mekanın özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. Laminat leke bırakmayan bir malzemedir, ahşap bir görünüm sunar, maliyeti ucuzdur ve dezavantajları suya, neme ve çizilmelere karşı duyarlıdır ve uzun ömürlü değildir.

Masif Ahşap, esas olarak dayanıklı olan bir malzemedir. Taşlama ve parlatma yapılabilir. Normalde leke, ancak özel bir kaplama ile kaplandığında tutmaz. Su neme duyarlıdır.

Halı Temizliği tutmak kesinlikle zor. Çevrede gürültüyü emer ve gürültüyü önler. Uzun ömür kesin değildir.

Doğal taş öncelikle dayanıklıdır ve güzel doğal bir duruşa sahiptir. Renk kulesi geniştir. Lekeye dayanıklılık özelliği için özel bir malzeme ile kaplama gerektirir. Bu kaygan.

Vinil ilk olarak dayanıklı bir malzemedir, temizlenmesi ve temizlenmesi çok kolaydır ve rengi oldukça geniştir. aşınma ömrü uzun.

Seramik, dayanıklı bir zemin kaplama malzemesidir. Farklı renkler, desenler ve dokular mevcuttur. Sırlı yapıyı boyamazlar.

Linolyum öncelikle ucuz bir malzemedir. Doğal ve çevre dostu bir döşeme malzemesidir. Kesinlikle leke yapmaz. Uzun süre ayakta dururken insanları yormaz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder