27 Eylül 2017 Çarşamba

Asma Tavan Ahşap

Ahşap, binlerce yıllık bir geçmişe sahip, bugünün ve geleceğin çevresel ve enerji sorunlarına cevap veren doğal bir üründür. Ahşap; Yaşam ve nefes alma yapısıyla insan doğasına en yakın malzemedir. Çağımızda doğa ile uyumlu yapılar; Ekolojik, sosyal ve çevresel sorumluluk ile tasarlanmıştır. Bu noktada, odun şüphesiz en önemli malzemedir. Dekoratif görünüm açısından fark yaratan ahşap, işlenebilirlik özelliklerinin çeşitliliği sayesinde mimari uygulamalarda esneklik ve uygulama kolaylığı sağlar. Ayrıca akustik özelliği sayesinde ortamdaki titreşime katılarak ses kalitesini koruyan en önemli malzemelerden biridir. Bu, ahşapları tiyatrolar, konferans salonları ve yoğun çalışma alanları gibi hacimsel alanlarda tercih edilen ilk malzemeden biri yapar.

Odun kültürü, ağacın doğaya ait olduğu bilinci ile yaşamak ve bu bilinci nesiller boyu yaşamaktır. Pek çok firma asma tavan ahşap sistemlerini müşterilerinin hizmetine sunuyor.

Ses yankılanmasını önlemek için kullanılır. Ofisler, alışveriş merkezleri, spor salonları ve konferans salonları yaygın olarak tercih edilen bölgelerdir. Özel süspansiyon sistemi ile son derece esnek kullanım ve tasarım seçenekleri sunar. Hook-on hızlı ve modüler montaj olanakları ve kullanım kolaylığı ile öne çıkıyor.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder