6 Haziran 2017 Salı

Akrilik spor zemin kaplama

Akrilik spor zemin kaplama Dünya çapında yüzlerce basketbol sahası, voleybol sahaları, tenis kortları, spor tesisleri, okullar, üniversiteler, kamu ve askeri kuruluşlar ve ulaşım tesisleri de; depo, atölye, garaj, fabrika, market, mağaza, spor merkezleri, hastaneler, eğlence merkezleri kullanılabilir.

Akrilik döşeme malzemeleri birçok farklı renklerde mevcuttur. Akrilik zemin kaplamaları yoğun kullanım alanlarında kullanılmak üzere dayanıklı olacak şekilde tasarlanmıştır. Yoğun kullanım alanlarına serilen akrilik zeminlerin yenilenmesine gerek yoktur.

Polisaj uygulayarak zemin yüzeyine akrilik uygulamak da gereksizdir. Bu şekilde, akrilik zemin masraflara ve bakım gerektirmez, diğer katlara göre daha kolaydır. Temizlik kolayca yapılabilir. Akrilik zemin, yüzeye mükemmel kimyasal ve mekanik dayanım sağlar. Isıya karşı yüksek direnci nedeniyle, garajlar ve endüstriyel zeminler için ideal bir malzemedir. Kullanımı kolaydır. Çabuk kurur. Kimyasallara çok dayanıklıdır. Su ve neme dayanıklı. Uygulanan yüzeye derin nüfuz eder. Yüzeye yapışma oldukça yüksektir.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder