8 Mayıs 2017 Pazartesi

Gerflor Zemin Kaplamaları

GERFLOR HOMOJEN PVC ZEMİN KAPLAMALARI

gerflor bayileri MIPOLAM AMBIANCE ULTRA : Çok amaçlı, esnek, yüksek perfornmanslı homojen ürün.PVC zemin kaplama – Homojen. Grup T => en iyi aşınma direnci. Özel ve patentli Evercare yüzey koruam kürü => kolay bakım, lekelere karşı mükemmel dayanım, cila gerektirmez. 35 farklı yönsüz renk seçeneği. TVOC 28 gün sonra < 10µg/m3 => iç hava kalitesi.
gerflor fiyat MIPOLAM SYMBIOZ : Grup T =>en iyi aşınma direnci. Ayrıcalıklı ve patentli Evercare yüzey koruma kürü=>kolay bakım, ömrü boyunca cila gerektirmez, lekelenmelere karşı yüksek dayanım gücü. 26 doğal renk ve desen özgürlüğü. %100 biyolojil bazlı plastikleştirici=>%75'i sürdürülebilir veya yenilenebilir hammaddelerden üretilir. Üretimden 28 gün sonra TVOC değeri <10µg/m3=> İç hava kalitesi.
gerflor fiyat listesi MIPOLAM ESPRIT : Grup T =>en iyi aşınma direnci. Ayrıcalıklı ve patentli Evercare yüzey koruma kürü=>kolay bakım, ömrü boyunca cila gerektirmez, lekelenmelere karşı yüksek dayanım gücü. 26 doğal renk ve desen özgürlüğü. Modern Mat yüzey. Üretimden 28 gün sonra TVOC değeri <10µg/m3=> İç hava kalitesi.
gerflor fiyatları MIPOLAM ACCORD : Grup T =>en iyi aşınma direnci. Ayrıcalıklı ve patentli Evercare yüzey koruma kürü=>kolay bakım, ömrü boyunca cila gerektirmez, lekelenmelere karşı yüksek dayanım gücü. 29 yarı yönlü renk ve desen özgürlüğü. Modern mat yüzey. Üretimden 28 gün sonra TVOC değeri <10µg/m3=> İç hava kalitesi.
gerflor istanbul MIPOLAM COSMO : Grup T =>en iyi aşınma direnci. Ayrıcalıklı ve patentli Evercare yüzey koruma kürü=>kolay bakım, ömrü boyunca cila gerektirmez, lekelenmelere karşı yüksek dayanım gücü  18 yarı yönlü renk ve desen özgürlüğü. Modern Mat yüzey. Üretimden 28 gün sonra TVOC değeri <10µg/m3=> İç hava kalitesi.
gerflor katalog MIPOLAM ELEGANCE : Grup T =>en iyi aşınma direnci. Ayrıcalıklı ve patentli Evercare yüzey koruma kürü=>kolay bakım, ömrü boyunca cila gerektirmez, lekelenmelere karşı yüksek dayanım gücü. Entegre yüksek dirençli parçalarla 3 boyut efektli 33 doğal renk . Modern Mat yüzey. Üretimden 28 gün sonra TVOC değeri <10µg/m3=> İç hava kalitesi.
gerflor zemin kaplama MIPOLAM ELEGANCE : Grup T =>en iyi aşınma direnci. Ayrıcalıklı ve patentli Evercare yüzey koruma kürü=>kolay bakım, ömrü boyunca cila gerektirmez, lekelenmelere karşı yüksek dayanım gücü. Entegre yüksek dirençli parçalarla 3 boyut efektli 33 doğal renk. Modern Mat yüzey. Üretimden 28 gün sonra TVOC değeri <10µg/m3=> İç hava kalitesi.
gerflor zemin kaplama fiyatları MIPOLAM AMBIANCE HD : Grup P => Yüksek Aşınma Direnci. PUR PROTECT yüzey koruma kürü =>topuk izi ve sürtünmeye karşı güçlendirilmiş direnç, mükemmel temizleme özellikleri, döşendikten sonra cila gerektirmez. 28 renk yönsüz polikrom desen. üretildikten 28 gün sonra TVOC değeri < 10µg/m3 => iç hava kalitesi.
gerflor pvc zemin kaplama MIPOLAM TROPLAN : Grup M => iyi aşınma direnci. Ayrıcalıklı ve patentli Evercare yüzey koruma kürü=>kolay bakım, ömrü boyunca cila gerektirmez, lekelenmelere karşı yüksek dayanım gücü. 18 yarı yönlü renk.Üretimden 28 gün sonra TVOC değeri <10µg/m3=> İç hava kalitesi.
gerflor mipolam UNIVERS : Grup M => Normal / orta yoğunlukta trafik. PU Koruma kürü => Kolay günlük bakım, ürün döşendikten sonra cila gerektirir. 14 yönlü desen. üretiminden 28 gün sonra TVOC değeri < 10µg/m3 => iç hava kalitesi.
 CLASSIC IMPERIAL 2 MM : Grup M => Normal / orta yoğunlukta trafik. PUR Koruma kürü => Kolay bakım, ürün ömrü boyunca daha az cila ihtiyacı. 20 yönlü desen. üretiminden 28 gün sonra TVOC değeri < 10µg/m3 => iç hava kalitesi.
 CLASSIC IMPERIAL 1.5 MM : Grup F => Normal yoğunlukta trafik. PUR Koruma kürü => Kolay bakım, ürün ömrü boyunca daha az cila ihtiyacı. üretiminden 28 gün sonra TVOC değeri < 10µg/m3 => iç hava kalitesi.
 MACTILE FLEXIBLE : Trafik yoğunluğuna karşı iyi direnç. PU yüzey koruma kürü=>kolay günlük temizlik, azaltılmış temizlik maliyetleri. 36 ilham verici renk. iç hava kalitesi: düşük VOC salınımı, ağıt metal içermez.
 MACTILE CLASSIC : Trafik yoğunluğuna karşı iyi direnç. PU yüzey koruma kürü=>kolay günlük temizlik, azaltılmış temizlik maliyetleri. 36 ilham verici renk. iç hava kalitesi: düşük VOC salınımı, ağıt metal içermez.
 MIPOLAM 150 : Grup M => Normal / orta yoğunlukta trafik. PUR Koruma kürü => Kolay bakım, ürün ömrü boyunca daha az cila ihtiyacı. 18 yönlü desen. üretiminden 28 gün sonra TVOC değeri < 10µg/m3 => iç hava kalitesi.
 MIPOLAM 180 : Grup P => Yüksek Aşınma Direnci. PUR PROTECT yüzey koruma kürü =>topuk izi ve sürtünmeye karşı güçlendirilmiş direnç, mükemmel temizleme özellikleri, döşendikten sonra cila gerektirmez. 30 yönlü renk ve döşeme özgürlüğü. üretildikten 28 gün sonra TVOC değeri < 10µg/m3 => iç hava kalitesi.
 MIPOLAM TROPLAN PLUS : Grup P => Yüksek Aşınma Direnci. PUR PROTECT yüzey koruma kürü =>topuk izi ve sürtünmeye karşı güçlendirilmiş direnç, mükemmel temizleme özellikleri, döşendikten sonra cila gerektirmez. 18 yönlü renk ve döşeme özgürlüğü. üretildikten 28 gün sonra TVOC değeri < 10µg/m3 => iç hava kalitesi.

GERFLOR HETEROJEN AKUSTIK PVC ZEMİN KAPLAMALARI

 TARALAY PREMIUM COMFORT : Aşırı yoğun trafik direnci => Aşınma yüzeyi  > 1 mm, dolgu maddesi olmadan yüksek aşınma ve çizilme dayanımı. Mükemmel ses izolasyonu (16dB), düşük kalıcı batma değeri (0,10 mm) => çift fiberglas örgü+VHD köpük taban. Protecsol® yüzey koruma kürü =>kolay bakım. Kalıcı ve parlak renkler => aşınma tabakasının tamamına yayılmış desen. üretimden 28 gün sonra TVOC değeri < 100 µg/m3 => iç hava kalitesi.
 TARALAY ELEMENT COMFORT : Çok yüksek trafik yoğunluğu dayanımı => aşınma tabakası  = 0,75mm, dolgu olmadan çok yüksek aşınma ve sürtünme dayanımı. çok iti ses izolasyonu (17dB), düşük kalıcı batma değeri (0,10 mm) => çifte fiberglas örgü+ VHD köpük arka taban. Protecsol® yüzey koruma kürü => kolay bakım. kalıcı ve parlak renkler =>tüm aşınma tabakasına yayılmış desen. üretimden  gün sonra TVOC değeri < 100 µg/m3 => iç hava kalitesi.
 TARALAY IMPRESSION COMFORT : Grup T => Yüksek aşınma dayanımı. Yüksek ses izolasyonu (18 dB). Yüksek kalıcı batma düzeyi (0.11 mm). Protecsol® yüzey koruma kürü: ürün ömrü boyunca cila gerektirmez. Yenilikçi dizayn ve geniş renk seçeneği.
 TARALAY INITIAL COMFORT : Grup T => yüksek aşınma dayanımı. Mükemmel ses izolasyonu (19 dB). Düşük kalıcı batma değeri (0.12 mm). Protecsol® yüzey koruma kürü ürün ömrü boyunca cila gerektirmez. Geniş renk ve desen seçeneği.
 TARALAY UNI COMFORT : Yüksek aşınma dayanımı=> tüm kullanım alanına yayılmış dizayn. İyi ses izolasyonu : 17 dB düşük kalıcı batma oranı ile birlikte  (0.11mm). Protecsol® yüzey koruma kürü:ürün ömrü boyunca cila gerektirmez. 18 renk seçeneği. Üretimden 28 gün sonra TVOC değeri  < 100µg/m3 => iç hava kalitesi.

GERFLOR LVT PVC ZEMİN KAPLAMALARI

 CREATION 70 X PRESS : Hayatınızı kolaylaştırmak için kolay kurulum. Hızlı & Kolay - Gerflor kullanıma hazır serbest döşeme. Hızlı & Kolay : 15 m2 / saat. Kullanıma Hazır : Kendinlen yapışkanlı. Kolay Sökülebilir : zeminde yapışkan ve tortu bırakmaz.
 CREATION 70 CLIC SYSTEM : Kolay ve çabuk Döşeme, çift taraflı Gerflor kilit sistemi sayesinde yapıştırıcıya gerek olmadan döşeme, kolay kesim (gürültü yok, toz yok). Restorasyona uyumlu : minimum alt yapı gereksinimi, ıslak zeminlerde alttan ısıtmaya uygun. %100 suya dayanıklı. Ses izolasyonu : geliştirilmiş ses izolasyonu 12dB laminant parkeden daha iyi ses izolasyonu (Laminant c ve d sınıfı, Creation b sınıfı). Yoğun Trafik alanları için uygun: 0,7 aşınma tabakası. Çevresel sorumluluk: % 100 geri dönüşümlü, REACH uyumlu, Fransa üretimi.
 CREATION 70 CREATION : Geniş dizany skalası 58 renk, ahşap ve taş görünümlü 7 Gerflor deseni. Geniş boyut skalası :ahşap görünümlü 6 farklı boyut, taş görünümlü 4 farklı boyut. Yoğun trafik alanları için tasarlanmış ürünlerimizde daha gerçekçi doku hissi : 0,7 aşınma tabakası. %100 geri dönüşümlü, REACH uyumlu.
 CREATION 55 X PRESS : Hızlı & Kolay - Gerflor kullanıma hazır serbest döşeme : Hızlı & Kolay : 15 m2 / saat. Kullanıma Hazır : Kendinden yapışkanlı. Kolay sökülebilir : zeminde yapışkan ve tortu bırakmaz.
 CREATION 55 CLIC SYSTEM : Kolay ve çabuk Döşeme, çift taraflı Gerflor kilit sistemi sayesinde yapıştırıcıya gerek olmadan döşeme, kolay kesim (gürültü yok, toz yok). Restorasyona uyumlu : minimum alt yapı gereksinimi, ıslak zeminlerde alttan ısıtmaya uygun. %100 suya dayanıklı. Ses izolasyonu : geliştirilmiş ses izolasyonu 12dB laminant Parkeden daha iyi ses izolasyonu (Laminant c ve d sınıfı, Creation b sınıfı). Orta Yoğunlukta  Trafik alanları için uygun: 0,55 aşınma tabakası. 69 desen, 7 farklı karo ve plank boyutu. Çevresel sorumluluk: % 100 geri dönüşümlü, REACH uyumlu, Fransa üretimi.
 CREATION 55 : Orta yoğunlukta trafik alanları için uygun (hafif ticari alanlar, ofisler, konaklama alanları, restoranlar) : 0,55 aşınma tabakası. 69 desen, 7 farklı karo ve plank boyutu. PUR+ yüzey koruma kürü kaoly temizlik. % 100 geri dönüşümlü, REACH uyumlu.
 CREATION 30 : Düşük trafik yoğunluğu olan alanlar için uygun (ev tipi) 0,3 mm aşınma tabakası. Eğik kesimli kenar daha gerçekçi görünüm. Farklı desen (40) ve  boyut (6) karo ve plank. PUR+ yüzey koruma kürü ile kolay temizlik. % 100 geri dönüşümlü, REACH uyumlu.
 SAGA ² : Kolay ve çabuk döşeme, Serbest döşeme karo. Yükseltilmiş döşeme için uygun. Sağlam: 4,6 mm kalınlık güçlendirilmiş katmanlar, minimum alt yapı gereksinimi. Mantar taban sayesinde 15 dB ses izolasyonu ve yürüme konforu. Yoğun trafiğe karşı güçlü dayanım 0,7 mm aşınma tabakası. Protecsol yüzey koruma kürü, kolay temizlenir, cila gerektirmez. Çevresel Sorumluluk : %100 Geri dönüşümlü, sürdürülebilir hammaddelerden imal edilir.
GERFLOR HETEROJEN KOMPAKT PVC ZEMİN KAPLAMALARI
 TARALAY PREMIUM COMPACT : Aşınma yüzeyi > 1 mm, dolgu maddesi olmadan mükemmel aşınma ve topuk izi dayanımı  => mükemmel trafik yoğunluğu dayanımı. Fiberglas örgü => iki boyutlu boyutsal sabitlik. Protecsol® yüzey koruma kürü  => kolay bakım. Tüm aşınma tabakasına yayılmış desen => kalıcı ve parlak renkler. üretimden 28 gün sonra TVOC < 100 µg/m3 => iç hava kalitesi.
 TARALAY ELEMENT COMPACT : Aşınma yüzeyi > 0,75 mm, dolgu maddesi olmadan mükemmel aşınma ve topuk izi dayanımı  => çok yoğun trafik dayanımı. Fiberglas örgü => iki boyutlu boyutsal sabitlik. Protecsol® yüzey koruma kürü  => kolay bakım. Tüm aşınma tabakasına yayılmış desen => kalıcı ve parlak renkler. üretimden 28 gün sonra TVOC < 100 µg/m3 => iç hava kalitesi.
 TARALAY IMPRESSION COMPACT : Yoğun Trafik İçin İdeal / 0.7mm Grup T homojen aşınma yüzeyi. R10 kaymazlık ile geilştirilmiş güvenilir ve sağlam. Mükemmel kalıcı batma (0,03mm). Protecsol® yüzey koruması ile ürün ömrü boyunca cila gerektirmez. Yenilikçi dizayn ve geniş renk seçeneği.
GERFLOR HIZLI DÖŞEME PVC ZEMİN KAPLAMALARI
 ATTRACTION® : Kolay Restorasyon : Serbest Döşeme. Sabitleme gerektirmez: Dönüşlerde fire olmaz. Yoğun Trafiğe Karşı Dirençli: 1 mm Aşınma tabakası. Kolay Bakım : PUR+ yüzey koruma kürü. 13 farklı renk.
 GTI : Kolay restorasyon: Serbest döşeme. Sabitleme gerektirmez: Dönüşlerde fire olmaz. Yoğun Trafiğe karşı dirençli: 2 mm aşınma tabakası. Kolay bakım : PUR+ yüzey koruma kürü. Güvenli alanlar ve üretim tesisleri için İdeal renk paleti.
 GTI MAX : Kolay restorasyon: Serbest döşeme. Sabitleme gerektirmez: Dönüşlerde fire olmaz. Yoğun Trafiğe karşı dirençli: 2 mm aşınma tabakası. Kolay bakım : PUR+ yüzey koruma kürü. Güvenli alanlar ve üretim tesisleri için İdeal renk paleti.
 GTI PURE DECOR : Kolay restorasyon: Serbest döşeme. Sabitleme gerektirmez: Dönüşlerde fire olmaz. Yoğun Trafiğe karşı dirençli: 1 mm aşınma tabakası. Kolay bakım : PUR+ yüzey koruma kürü. Moda renkler ve desenler.
GERFLOR ESD PVC ZEMİN KAPLAMALARI
 MIPOLAM ROBUST EL 7 : Kalıcı Disipatif Döşeme=> 10^6 < R < 10^9. Rulo ve karo 9 yönlü desen. Üretimden 28 gün sonra TVOC değeri < 10µg/m3 => iç hava kalitesi.
 MIPOLAM ACCORD EL 7 : Kalıcı Disipatif Döşeme=> 10^6 < R < 10^9. 6 yarı yönlü Mipolam accord deseni. Üretimden 28 gün sonra TVOC değeri < 10µg/m3 => iç hava kalitesi.
 MIPOLAM TECHNIC EL 5 : Kalıcı Kondüktif Döşeme=> 10^4< R < 10^6. 6 teknik desen. Üretimden 28 gün sonra TVOC değeri < 10µg/m3 => iç hava kalitesi.
 MIPOLAM ELEGANCE EL 5 : Kalıcı Kondüktif Döşeme=> 10^4< R < 10^6. 5 yönsüz desen. Üretimden 28 gün sonra TVOC değeri < 10µg/m3 => iç hava kalitesi.
 GERFLOR KAYMAZ PVC ZEMİN KAPLAMALARI
 TARASAFE ULTRA COMFORT : Koruma yüzeyinin içine işlenmiş kaydırmaz parçacıklar => geliştirilmiş ve kalıcı  R10 kaymazlık direnci. Sparclean yüzey koruma kürü => kolay bakım. VHD köpük alt taban=>16 dB ses izolasyonu. Karborundum içermez=> daha kolay kesilir. 100% Geri Dönüşümlü.
 TARASAFE NON TREATED : Koruma yüzeyinin içine işlenmiş kaydırmaz parçacıklar => kalıcı R10 kaymazlık direnci. Karborundum içermez=> daha kolay kesilir. Mineral kristal parçacıklar ve yeni renkler => yep yeni renk seçenekleri. 100% Geri Dönüşümlü.
 TARASAFE SPARCLEAN® TREATED : Koruma yüzeyinin içine işlenmiş kaydırmaz parçacıklar => kalıcı R10 kaymazlık direnci. Spar Clean yüzey koruma kürü=>kolay bakım. Karborundum içermez=> daha kolay kesilir. Mineral kristal parçacıklar ve yeni renkler => yep yeni renk seçenekleri. 100% Geri Dönüşümlü.
 TARASAFE SUPER : Koruma yüzeyinin içine işlenmiş kaydırmaz parçacıklar => geliştirilmiş R12 kaymazlık direnci. Karborundum içermez=> daha kolay kesilir. Tüm kalınlıkta aynı desen => Kalıcı Renkler. 100% Geri Dönüşümlü.
 TARASAFE PLUS : Koruma yüzeyinin içine işlenmiş kaydırmaz parçacıklar => kalıcı R10 kaymazlık direnci. Tekstil altlık=>daha alt altyapı gereksinimi ve ıslak yüzeylere daha iyi yapışma. Karborundum içermez=> daha kolay kesilir. Tüm kalınlıkta aynı desen=>kalıcı renkler. 100% Geri Dönüşümlü.
GERFLOR ÇOKLU SPOR ZEMİN KAPLAMALARI
 TARAFLEX SPORT M COMFORT : Taraflex sports ilk P3 kategorisindeki spor zemin kaplaması. Teknoloji ve yenilik sayesinde optimal konfor ve güvenlik . Tüm kullanıcılara, tüm spor dallarına, tüm düzeylere uygundur. Geniş ve moda renk skalası.
 TARAFLEX SPORT M PERFORMANCE : 60 yıldan fazla Gerflor deneyimi . Optimal güvenlikli performans. Eğitim, Yarışma ve kulüplere uygun. Geniş ve moda renk skalasıyla spor salonlarına uyumlu.
 TARAFLEX SPORT M EVOLUTION : 60 yıldan fazla Gerflor deneyimi. Optimal güvenlikli performans. Eğitim, Yarışma ve kulüplere uygun. Geniş ve moda renk skalasıyla spor salonlarına uyumlu.
 TARAFLEX MULTI-USE 6.2 : Gerçek spor yüzeyi kaplaması. Gerçek çok amaçlı spor yüzeyi kaplaması. Proteksol yüzey koruma kürü ile kolay bakım. Ağır yüklere karşı D-Max+ la yüksek direnç. 5 ahşap kaplama desenli renk.
 TARAFLEX SURFACE : Spor Döşemeleri - Çok amaçlı Spor Ürünleri. 17 düz renk 2 ahşap desen seçeneği. Rulo spor zemin kaplaması.
GERFLOR ÖZEL SPOR ZEMİN KAPLAMALARI
 TARAFLEX TABLE TENNIS : Kullanıma hazır. Kolay Döşenebilen portatif oyun yüzeyi. Mükemmel oyuncu konforu ve koruması. Mükemmel ayak konforu.
 TARAFLEX™ BADMINTON : Kullanıma hazır  (10 mn). Kolay döşenebilen portatif oyun yüzeyi. Mükemmel oyuncu konforu ve koruması. Mükemmel ayak konforu.
 TARAFLEX TENNIS : Kapalı saha cort. Tüm düzeydeki oyuncular için. Tüm düzeydeki oyuncular için.
GERFLOR SERBEST AKTİVİTE SPOR ZEMİN KAPLAMALARI
 RECREATION 45 : Yüksek konfor ve performans spor zemin kaplaması - çoklu sporlar. 5 mm kalınlık. Çevre dostu. Düşük emisyon – VOC. Solvent içermez. Ağır metal içermez. 100% geri dönüşümlü.
 RECREATION 60 : 6.0 mm kalınlık. Çevre dostu. Düşük emisyon – VOC. Solvent içermez. Ağır metal içermez. 100% geri dönüşümlü.
 RECREATION 95 : 9,5 mm toplam kalınlık. Optimum güvenlik ve performans. Eğitim kurumları,  yarışma sahaları  ve kulüpler. Çevre dostu. Düşük VOC salınımı. Solvent içermez. Ağır metal içermez.
GERFLOR ZEMİN KAPLAMA FİYATLARI
Gerflor zemin kaplama fiyatları kullanılacak malzemenin ve uygulama yapılacak mekanın özelliklerine göre değişiklik göstermektedir. 

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder